2-1  Michał
2-0  Pawlus
2-1  Magda

7 komentarzy:

1. Byłem we Wrocławiu. Ja i kilkudziesięciotysięczna grupa kibiców tam zgromadzona po pierwszych 30 minutach nie wątpiła, że może być inaczej. Czekaliśmy na bramkę, które miała być tylko formalnością. Niestety coś zawiodło, prawdopodobnie kondycja. Przez pewien czas po ostatnim gwizdku nie byliśmy świadomi tego co się stało, grobowa cisza zapanowała, dopiero pod kościłem Mari Magdaleny chuligani, wraz z policją troszkę nas obudzili odgrywając przedstawienie, przestawienie rozpaczy.

OdpowiedzUsuń
  2. NIC SIĘ NIE STAŁO, NIC SIĘ NIE STAŁO !

3. Właśnnie, że się stało. Nie jeden pewnie już oberwał za to hasło, ale zasłużenie, bo skoro nic nic się nie stało dlaczego połowa społeczeństwa jest dzisiaj tak przygnębiona?

4. Taki jest sport, raz się wygrywa - raz przegrywa. Teraz czekajmy na 7 września, początek eliminacji do MŚ 2014, Czarnogóra - Polska ! Co mnie cieszy ? Mamy w grupie SAN MARINO ;D
    Lepiej obstawmy ile medali zdobędą Polacy na tegorocznych Igrzyskach Olimpijskich ;D !

5. Może i teraz byśmy przeszli, ale w ćwierćfinale od razu trafilibyśmy na Niemców, a to byłaby jeszcze większa porażka...

6. Osoba pisząca komentarz o Niemcach za grosz wiary w sobie nie ma i patriotyzmu. Jak można tak uważać? Mecz z naszym zachodnim sąsiadem 2:2 w ostatnim czasie pokazał, że możemy się z nimi równać. To jest turniej - loteria. Nie wyjście z grupy jest ogromną porażką, większej nie mogliśmy mieć. Co do Igrzysk Olimpijskich - ważne są tak, trzeba stać za naszymi, ale jednak mniej będziemy to przeżywać niż Euro.